Бути креативними та творчими вчилися педагоги Жовтневого району

На базі Лиманівського дитячого садка відбувся майстер-клас для педагогів дошкільних установ Жовтневого району. Темою заняття стало «Розвиток творчої уяви у дітей старшого дошкільного віку», а епіграфом до зустрічі — слова Альберта Ейнштейна: «Уява важливіша, ніж знання. Знання обмежені, тоді як уява охоплює цілий світ, стимулюючи прогрес, породжуючи еволюцію ».

— Захід пройшов у рамках реалізації грантового проекту «Чарівний світ театру», який став одним з переможців конкурсу соціальних проектів компанії РУСАЛ «Територія РУСАЛу — 2014», — розповідає завідувачка Лиманівським дитячим садом Олена Кравець. — Щоб творчо розвивати дитину, педагоги повинні і самі бути творчими людьми, повинні володіти різними методиками, які дозволяють в ігрових формах вчити малюків. Тому завданням педагогів під час майстер-класу стало напрацювання нетрадиційних завдань з розвитку уяви дошкільнят. Вчені довели, що пік розвитку творчості припадає на 4-6 років. Він, як хвиля, находить майже на всіх дітей. Але якщо вчасно не звернути увагу, чи не тренувати різні навички, то ця хвиля з часом відходить, і дитині буде досить складно освоїтися в дорослому житті. Щоб не допустити цього, ми і зібрали всіх педагогів.

— Спираючись на теорію Генріха Альтшуллера «ТРИЗ» ми запропонували учасникам майстер-класу самим побувати в ролі дітей і спробувати розкрити свої творчі здібності за допомогою різних ігрових комплексів, — каже музичний керівник Лиманівського дитячого садка Світлана Буткова. — У результаті ми отримали збірку творчих ігор, які в буквальному сенсі випробували на собі. За рахунок цього в неї увійшли ефективні уроки, завдяки яким діти зможуть розвивати в собі різні таланти.

Главный администратор программ «Центра социальных программ компании РУСАЛ в Украине» Анастасия Евдокимова Тел: 0509423140; 63-66-96

Вам также может понравиться...