У Миколаєві в Корабельному районі відкрили ялинку

20 грудня на площі перед бізнес-центром «Металург Півдня» (колишній БК металургів) відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки Корабельного району. На заході були присутні мер Миколаєва Юрій Гранатуров, голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов, директор з виробництва МГЗ Володимир Красноярський, директор МТРЗ В’ячеслав Симченко, директор IT-компанії «Квадролоджік» Олександр Сенкевич.

З самого ранку свою роботу розпочав святковий ярмарок, на якому всі бажаючі могли придбати різні продукти від миколаївських виробників.

Опівдні, після того, як мер Миколаєва Юрій Гранатуров дорахував до трьох, запалали вогні на районній ялинці. Після чого почалися справжні веселощі. Ростові ляльки та дитячі аніматори створювали святковий настрій малюкам і дорослим. Колектив «Вітовчани» радував присутніх своїми піснями.

У цей день в рамках третього станції Новорічного марафону «Віримо в диво, творимо диво!» від компанії РУСАЛ пройшли веселі змагання між 9-ма командами-учасницями Новорічного марафону.

Три з них – представляють проммайданчик  Миколаївського глиноземного заводу: «Дівчата» (центральна заводська лабораторія), «Молодіжна рада» (активісти проммайданчика) і «Dream Team — команда мрії» (СЦ «Металург»). Ще 6 команд представили ВУЗи та підприємства міста: «Фабрика чудес» (Миколаївський тепловозоремонтний завод), «МОряч-ОК» (СМП «Октябрьск»), «Good People» (благодійний фонд «Світ — не без добрих сердець»), «Твори добро» і «Екстраверти» (Миколаївський національний аграрний університет і Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського), «Самоделки» (IT-компанія «Квадролоджік» разом з однодумцями).

Для заходу команди підготували чудові новорічні композиції: пряниковий будиночок з паровозом, сніговик із пластикових склянок, новорічне подвір’я з овечками, ялинка, що обертається навколо себе. Всі вони нагадували, що свята вже зовсім близько і створювали відповідний настрій.
Самі конкурси відрізнялися креативом і були присвячені, звичайно ж, Новому  року. Відсутність снігу не завадила учасникам змагатися в ходьбі на лижах, перевіряти влучність у киданні сніжків (сніжки, правда, були зроблені з фольги). Найбільш видовищним став конкурс «тюнінгованих» санчат. Від самих санчат в представлених транспортних засобах залишилися, напевно, лише полози. Оснащені сигналізаціями, коліщатками, схожі на баранчика, колісниці, карети, — сани хутко пересувалися по асфальту, а їх «водії» змагалися в швидкості один з одним.
Наостанок залишили привітання. Дітей і дорослих з наступаючим Новим роком вітали Дід Мороз, Коза, Снігуронька та інші казкові персонажі.

Перемогла у змаганнях команда «Молодіжна рада» проммайданчика МГЗ, яка отримала бали за проходження третьої станції Новорічного марафону. А хто стане переможцем всього Новорічного марафону «Віримо в диво, творимо диво!» від компанії РУСАЛ, буде відомо вже найближчим часом на підсумковому заході, де відбудеться нагородження кращих. Нагадаємо, що призовий фонд конкурсу становить 25 тис. Грн. Їх можна буде витратити тільки на благодійність.

Главный администратор программ «Центра социальных программ компании РУСАЛ в Украине» Анастасия Евдокимова Тел: 0509423140; 63-66-96

Вам также может понравиться...