Миколаївці виконали 261 дитяче бажання

У день святого Миколая в Миколаївському російською драматичному театрі відбулося справжнє диво. Завдяки небайдужим жителям міста, які взяли участь в акції «Добрий Дід Мороз!», яку ініціювала компанія РУСАЛ в рамках Новорічного марафону «Віримо в диво, творимо диво!» справдилися заповітні мрії 261 дитини.

Серед цих дітлахів — діти з малозабезпечених, неповних, багатодітних, кризових сімей, діти, які прибули із зони АТО, які зустрічатимуть цей Новий рік далеко від звичної домашньої та затишної обстановки.
— Зібрані дитячі листи були розміщені на спеціальному порталі компанії РУСАЛ, де кожен бажаючий міг з ними ознайомитися і «викупити» дитячу мрію, що йому сподобалась, — розповів генеральний директор МГЗ Дмитро Мирний. — На наш погляд, акція «Добрий Дід Мороз» є найбільш прозорою, адже люди бачать, що їх подарунок доходить до адресата. А якщо хочуть, то можуть самі вручити його дитині. Ну і звичайно, найголовніше, що маленькі миколаївці отримують подарунки своєї мрії. Вони починають вірити в магію Нового року та Різдва, адже саме в цей час і трапляються дива.

— Я хочу побажати всім діткам щастя, добра, мирного неба, — сказав під час свята мер Миколаєва Юрій Гранатуров. -Нехай На ваших обличчях завжди сяють посмішки, у ваших родинах панує любов. З наступаючими вас святами.

— Нехай День Святого Миколая вселить в нас любов і надихне на добрі справи. У цей день хочеться побажати милосердя, завзяття, терпіння — всього, з чим асоціюється цей святий. Будемо добрі і уважні один до одного, адже справжній щедрий вчинок здатний створити маленьке диво — просто зробити людину щасливішою, — сказав голова товариства «МСП Ніка-Тера» Олександр Гайду. -Нехай у вашому житті буде безліч чудес, нехай життя наповнюється добром, любов’ю, миром.

— Цей день я дуже люблю, — каже Народний депутат України Артем Іл’юк. — Мені приємно, що РУСАЛ організував таку чудову акцію «Добрий Дід Мороз!». Це дуже важливо для дітей, батьки яких не можуть дозволити собі порадувати малюків такими речами. Ми всі сьогодні помічники Святого Миколая, які готові віддати частинку себе цим чудовим і особливим діткам.

— Ми вперше всім колективом взяли участь у такій акції і хочу відзначити, що абсолютно про це не пошкодували, — поділився враженнями директор НТРЗ В’ячеслав Симченко. — Це дивне відчуття, коли малюки дивляться на тебе як дійсно на помічника Діда Мороза. Хочеться, щоб вони завжди вірили в дива, навіть коли виростуть.

— Наша акція «Добрий Дід Мороз» проходить четвертий рік поспіль, — розповідає директор представництва Центру соціальних програм компанії РУСАЛ в Україні Олена Ожема. — Щороку всім разом нам вдається виконати бажання все більшої кількості діток. В акції беруть участь такі великі підприємства як МГЗ, НТРЗ, Ніка-Тера, спецпорт «Октябрьск», невеликі приватні підприємства, студенти миколаївських ВУЗів. Це говорить про те, що кількість добрих, щирих людей, готових створити благо, у нас також зростає. А це не може не радувати.
Діти, які прийшли на захід, не тільки отримали подарунки, про які давно мріяли, але і подивилися казку «Попелюшка» у виконанні кращих акторів Російського драматичного театру.

— Ми вже вдруге приймаємо у себе юних гостей — учасників акції, ініційованої РУСАЛом, — зазначив директор театру Микола Кравченко. — Цього року їх стало ще більше. І ми вирішили не повторюватися, тому підготували для них ще один дивовижний спектакль. Дивовижний він тому, що це історія про перетворення звичайної Попелюшки в Принцесу. Ми вважаємо, що таким чином даємо дітям можливість повірити в те, що і їхнє життя завжди може змінитися в кращу сторону.

Главный администратор программ «Центра социальных программ компании РУСАЛ в Украине» Анастасия Евдокимова Тел: 0509423140; 63-66-96

Вам также может понравиться...