Книга для дітей та дорослих

Книгу для дітей і дорослих під назвою «Мале зібрання творів», в центрі соціальних програм компанії РУСАЛ, презентував співробітник проммайданчика МГЗ Геннадій Борисов. Це його перше видання, яке побачило світ завдяки спільній роботі автора і відомого художника Олексія Маркітана, саме він працював над дизайном книги та її обкладинкою.

Геннадій Борисов пише вже понад 25 років, каже, що сьогодні вдома зібралося вже більше 8 кг різних віршів і творів. На Новий рік він загадав бажання — видати книгу. Завдяки підтримці друзів воно таки здійснилося.

— Книга має назву «Мале зібрання творів», — розповідає співробітник проммайданчика МГЗ Геннадій Борисов. — Це обране, куди увійшли поезія для дітей і дорослих, проза , мої розповіді  про тварин для малюків, статті та один спектакль. Дизайн книги, обкладинка — це робота мого гарного друга Олексія Маркітана. Ми дуже близькі по духу з цим художником, він відчув мою поезію і виразив її в обкладинці книги.

Олексій Маркітан, організував у холі центру соціальних програм виставку своїх робіт, тому присутні гості змогли не тільки познайомитися з новою книгою, а й насолодитися творчістю видатного художника.

— Це, насправді, моя перша виставка в Корабельному районі. Тут представлені різні напрямки, якими я займаюся в художньому мистецтві, — каже художник Олексій Маркітан . — Мені дуже імпонує творчість Геннадія Борисова, особливо подобаються його дитячі вірші. Писати для дітей дуже складно, але Гені вдається створювати забавні, смішні вірші, в яких є якась легкість, політ .

— У книзі «Мале зібрання творів » можна простежити періоди становлення автора як поета, — говорить  директор ЦСП компанії РУСАЛ Олена Ожема . — За підтримки профкому МГЗ, книгу вдалося видати невеликим тиражем в 100 екземплярів. Сьогодні дане видання вже можна знайти в більшості великих бібліотек нашого міста. Мені здається, книга буде цікава як дітям, так і дорослим.

На досягнутому автор і художник зупинятися не збираються. В планах у Геннадія Борисова та Олексія Маркітана створити та надрукувати  найзавзятішу, найкумеднішу книгу для дітей.

Главный администратор программ
«Центра социальных программ
компании РУСАЛ в Украине»
Анастасия Евдокимова

P9277375 1

P9257369 1

P9257370 1

Вам также может понравиться...